آموزش رایگان

سفارش کیک جشن دندونی

سفارش کیک جشن دندونی

اگر به دنبال یک کیک جشن دندونی برای جشن دندونی کودک دلبندتان هستید با ما باشید تا تمام مشورت های لازم و تمام دانستنی ها درباره ی این جشن و کیک هایش به شما بگوییم .

مراسم دندون گرفتن چیه؟

مراسم “گندم دندان” ظهور اولین دندان کودک را جشن می گیرد. اعتقاد بر این است که اگر این مراسم برگزار نشود، نوزاد دندان های سختی خواهد داشت.از این تفکرات متفاوت که بگذریم گرفتن جشن دندونی یک مهمانی ویژه برای کودک دلبند شماست و این می تواند در ذهن او بسیار زیبا به یادگار بماند چرا که فقط یک بار نوزاد شما این اتفاق را می تواند تجربه کند و شما با گرفتن یک جشن هرچند کوچک میس توانید هم کودک خود را خوشحال کنید و هم خاطره ی شیرینی از این سن نوزاد برای خودتان و کودتان رقم بزنید و

چگونه جشن دندونی بگیریم ؟

اول هر از هر کاری درمورد این جشن با شما صحبت می کنیم و در انتها در مورد ایده های مختلفی که می توانید برای جشن تان تدارک ببینید صحبت می کنیم و در نهایت اگر تمایل به سفارش آنلاین کیک دندونی برای فرزندتان هستید شما را راهنمایی می کنیم تا بدانید چگونه بهترین کیک را برای جشن فرزند دلبندتان تهیه کنید .وقتی صحبت از جشن دندونی می شود ما به شما دو راه را پیشنهاد می کنیم چه می خواهید کم هزینه کنید و چه برایتان مهم نی می توانید مهمونی را یا با دیگران به اشتراک بگذارید و یا می توانید برای یادگاری یک مهمانی با خانواده ی خود برای جشن دندوینی بگیرید . در هر دو صورت لازم است اول از هر چیزی تعداد مهمانان خود را مشخص کنید و بعد یک لیست کامل از هر آن چه که می خواهید را تهیه کنید .

چگونه این مراسم را بهترین شکل برگزار کنیم ؟

جشن‌های ساده می‌تواند شامل یک شام خانوادگی ویژه، گرفتن عکس از دندان جدید برای به اشتراک گذاشتن با دوستان و خانواده، یا ثبت روزی که اولین دندان کودک شما ظاهر شد، باشد. ممکن است در حال حاضر اولین دندان کودک خود را جشن بگیرید، اما چند سال دیگر، پس از بیرون آمدن آن می خواهید آن را به یاد آورید.

علت گرفتن این جشن

نوزادان در یک سال دستاوردهای بیشتری نسبت به میانگین بزرگسالان در یک دهه دارند. حتی بلندپروازترین ما به سختی می‌توانیم اولین‌های معروف دوران نوزادی را تحمل کنیم – راه رفتن، صحبت کردن و البته دندان درآوردن. در حالی که گام‌ها و کلمات اولیه کودک شما ممکن است روزی در ویدیو به یادگار بماند، چگونه می‌توانید علامت نه‌چندان هیجان‌انگیز پیشرفت را جشن بگیرید: اولین دندان؟

خب، در ابتدا ممکن است فکر کنید چیزی برای خوشحالی وجود ندارد. به هر حال، زمانی که دندان های کودک شما شروع به شکستن می کنند، ممکن است کمی درد داشته باشد. و به عنوان والدین، باید گریه های تسلی ناپذیر کودک خود را تحمل کنید. با وجود چنین نگرانی هایی، اولین دندان هنوز هم می تواند دلیلی برای جشن گرفتن باشد. و در واقع، بسیاری از فرهنگ‌ها در طول تاریخ دارای سنت‌های مرتبط با این رویداد بوده‌اند.

تاریخچه جشن دندونی

اعتقاد بر این است که مسیحیان اولیه در کشورهای اروپای شمالی مانند فنلاند و استونی باید منتظر بمانند تا اولین دندان کودک به نظر برسد که او را غسل تعمید می دهد. در چنین مواردی پس از غسل تعمید به نوزاد «پول دندان» می دادند. اسکاندیناوی‌های باستان (و آلمانی‌ها) همچنین به این معروف بودند که نیش گرگ یا گراز را به دور گردن نوزادی که در حال دندان درآوردن است می‌بندند تا رشد دندان‌های قوی و سالم را تشویق کنند .

یک سنت دیرینه در جوامع ارمنی این است که مادر یک غذای گندم مخصوص را به نشانه اولین دندان نوزادش تهیه کند. سپس سر کودک را با روسری می پوشانند و مخلوط را روی آن می پاشند. مراسم با قرار دادن پنج وسیله در مقابل نوزاد ادامه می یابد. هر موردی را که او ابتدا لمس کند، قرار است مسیر شغلی آینده او را نشان دهد. به عنوان مثال، نوزادی که چکش می چیند، سازنده خواهد بود. کسی که پول را انتخاب می کند، شغلی در بانکداری یا امور مالی خواهد داشت

از قضا، بسیاری از فرهنگ ها اولین دندان کودک را با مصرف دشمنان دندانی – شیرینی، جشن می گیرند. یک سنت عامیانه قدیمی یهودی، والدین را بر سر نوزاد آب نبات دوش می‌دادند . در حالی که در سوریه و لبنان، خانواده ها با بیرون آمدن اولین دندان کودک خود را با بادام قندی پذیرایی می کنند .در کل کام خود را به میمنت در آمدن اولین دندان شیرین می کنند .

بهترین کار چیست ؟

اگر سنت فرهنگی برای پیروی ندارید، به فکر شروع یک رسم از خودتان باشید. جشن‌های ساده می‌تواند شامل یک شام خانوادگی ویژه، گرفتن عکس از دندان جدید برای به اشتراک گذاشتن با دوستان و خانواده، یا ثبت روزی که اولین دندان کودک شما ظاهر شد، باشد.

ممکن است در حال حاضر اولین دندان کودک خود را جشن بگیرید، اما چند سال دیگر، پس از بیرون آمدن آن می خواهید آن را به یاد آورید. به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه.

به یاد اولین دندان کودک شما

ممکن است تصور کنیم که دندان های شیری یک روز در دهان هستند و روزی دیگر رفته اند، اما آنها در واقع سفری را انجام می دهند که حتی قبل از تولد کودک شروع می شود. جوانه های دندان، پیش سازهای دندان، زمانی شروع به رشد می کنند که کودک هنوز در رحم است. و در واقع، از هر ۲۰۰۰ نوزاد، یک نوزاد در بدو تولد دارای چند دندان شیری رشد یافته خواهد بود . با این حال، به طور کلی، دندان ها از زمانی که کودک ۳ تا ۱۲ ماهه است شروع به رویش می کنند. آنها معمولاً از پایین جلوی دهان شروع می کنند و شروع به کار به سمت یک مجموعه کامل می کنند. سپس در حدود ۶ سالگی، دندان های دائمی آماده هستند تا به آرامی شروع به بیرون راندن دندان های شیری کنند.

نگهداری از همین دندان های اولیه در آینده

در این سن مراقب دندان های ژولیده باشید، زیرا احتمالاً پس از افتادن اولین دندان فرزندتان به آن آویزان خواهید شد. برای شروع، باید آن را برای Tooth Fairy بگذارید — یعنی، مگر اینکه اهل یک کشور اروپایی یا آمریکای لاتین باشید که در آن یک موش جادویی دندان را یک شبه بدزدد

وقتی که موجودات اسطوره ای دندان را پس دادند، چه کاری با دندان انجام می دهید، به شما بستگی دارد. ممکن است بخواهید برای آن یک جیب مخصوص در دفترچه خود بسازید. برخی از والدین دندان را به نقره یا طلا آغشته می کنند تا آن را به گردن آویز یا حلقه کلید تبدیل کنند. اگر ترجیح می دهید که محل نگهداری خود را داشته باشد، بسیاری از جواهر فروشان جعبه های مخصوص نگهداری اولین دندان کودک را می فروشند.

بسته به سلیقه تزئینی خود، می‌توانید این نگهدارنده‌های یادگاری را در هر چیزی از جعبه‌های لیموژ عتیقه گرفته تا نقره‌ای (و تقریباً هر چیزی در این بین) پیدا کنید. شما حتی می توانید یک کیس مربوطه را پیدا کنید که حاوی یک دسته مو از اولین کوتاه کردن موی کودک شما باشد.

البته همه نمی خواهند اولین دندان کودک خود را با نگه داشتن آن به یادگار بگذارند. در قرون وسطی سوزاندن دندان های شیری در آتش رایج بود. این هدف نسبتاً مخوف این بود که شخص را از دردسر جستجوی دندان های خود در زندگی پس از مرگ نجات دهد. یک رسم ساده‌تر که هنوز توسط بسیاری از فرهنگ‌ها انجام می‌شود، انداختن دندان شیری به بالای خانه یا زیر خانه است [منبع: Beeler]. (معمولاً دندان های دهان پایین به بالای خانه و دندان های بالا به زیر پرتاب می شوند.)

چگونه اولین دندان کودکم را حفظ کنم؟

دندان ها معمولاً با گذشت زمان زیاد خراب نمی شوند، اگرچه احتمالاً کمی از درخشندگی خود را از دست خواهند داد. با این حال، اگر دندان کاملاً خشک نباشد، کپک و باکتری روی آن رشد می کند. برای جلوگیری از این امر کافی است دندان را با الکل مالشی بکشید و در مکانی تمیز و آفتابی با هوا خشک کنید.برخی از افراد دندان های شیری را دور می اندازند، برخی دیگر آنها را نگه می دارند. برای کسانی از شما که به فکر نگهداری دندان های شیری کودک خود پس از افتادن آن ها هستید، می توانید آن ها را به خوبی تمیز کنید و در جعبه های یادگاری قرار دهید، آن ها را به جواهر تبدیل کنید یا برای پروژه های علمی آینده فرزندتان ذخیره کنید .

هزینه نگهداری دندان های شیری چقدر است؟

یکی از این تسهیلات، به نام Store-A-Tooth، مبلغ ۱۷۴۹ دلار به همراه ۱۲۰ دلار در سال برای ذخیره سازی دریافت می کند. یکی دیگر، بانک دندان، ۴۷۵ دلار به علاوه ۱۱۵ دلار در سال برای ذخیره سازی هزینه می گیرد. و StemSave وجود دارد که خدمات آن ۶۳۰ دلار و ۱۲۰ دلار در سال هزینه دارد.

آیا می توان از دندان های شیری کهنه DNA بدست آورد؟

دندان ها و استخوان ها اغلب تنها منابع DNA در دسترس برای شناسایی بقایای انسان های تخریب شده یا تکه تکه شده هستند. ترکیب منحصربه‌فرد دندان‌ها و محل قرارگیری آن‌ها در استخوان فک، محافظت بیشتری از DNA در مقایسه با استخوان‌ها ایجاد می‌کند و در بسیاری از موارد آنها را به منبع ارجح DNA تبدیل می‌کند.

خلاصه آن چه گفته شد

بهتر است برای دلبند خود یک جشن حتی کوچک حتی سه نفره یا چهار نفره بگیرید و بگذارید این خاطره ی خود برای خود و خانواده تان به بهترین شکل ممکن برایتان رقم بخورد . شما می توانید تمام جشن دندونی دلبند خود را اعم از تم جشن دندونی و خوراکی های مختلف را از سایت ما تهیه کنید اما با این حال در ادامه از ایده های جشن دندونی برایتان صحبت می کنیم .

ایده های جشن دندونی

برای جشن دندونی پیشنهاد ما این است که خلاقیت به خرج دهید و تا می توانید از ایده جدید استفاده کنید به عنوان مثال می توانید کوکی های به شکل دندون تهیه کنید  همین طور می توانید ریسه ای به شکل دندان درست کنید و پشت میز جشن دندونی بچسبانید ما برای نمونه ایده های جالب زییادی را برایتان در این صفحه قرار دادیم می توانید ببینی و از ایده ها ایده های جدید و نو تری را برای جشن دلبند خود استفاده کنید تمام ریسه ها و لوازم تم جشن دندونی و همن طور کیک و کوکی های دندونی و کاپ کیک های زیبای تم دندونی را می توانید از داخل سایت ما تهیه کنید و از تخفیف های ویژه ی ما بهره مند شوید . ختم کلام خلاق باشید و با توجه به سر مشغولی هایتان برای این جشن با خرید کیک آماده و لوازم آماده کار خود را راحت کنید تا در روز جشن سر حال و با نشاط باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.